!!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Informacje dotyczące organizacji IX Ogólnopolskiego Zlotu Volvo Forum
Zablokowany
Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-02-01, 14:30

Kilka informacji co do uczestnictwa w Zlocie osób zakwaterowanych poza ośrodkiem.

Aby uniknąć ewentualnych niedomówień i sytuacji "nic o tym nie było" itp., informuję o kilku sprawach dotyczących Waszego udziału w Zlocie:

1. Na czas pobytu na ośrodku Zlotowym psy muszą pozostać poza ośrodkiem.
2. Osoby nie zakwaterowane na ośrodku Zlotowym mogą wykupić sobie grilla. Cena po określeniu przez właścicielkę ośrodka zostanie podana a wpłaty powinny zostać wykonane do terminu 06.06.2011 na to samo konto co opłata zlotowa.
3. Osoby zakwaterowane poza ośrodkiem Zlotowym będą miały identyfikatory inne niż osoby zakwaterowane w ośrodku ze względów porządkowo-organizacyjnych ( wydawanie posiłków itp.).
Ostatnio zmieniony 2011-02-03, 18:04 przez Wiewiór, łącznie zmieniany 3 razy.
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
wa40
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 606
Rejestracja: 2008-04-08, 21:37
VOLVO: s80 d5
Silnik: 2,4
KW/KM/NM: 163
Rok: 2002
Był na spocie: 29
Średnie spalanie: 5,5 /8,5 autostrada
Przebieg: 199000
Lokalizacja: Świebodzice
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: wa40 » 2011-02-02, 06:46

Wiewiór pisze:1. Na czas pobytu na ośrodku Zlotowym psy muszą pozostać poza ośrodkiem.
Coś mi sie zdaje że znowu zrezygnuje pare osób.Bo co z tego że maja zakwaterowanie z psem jak nie moga wejść na teren ośrodka,psa nie zamkna na cały dzień w domku.
Wiewiór pisze:2. Osoby nie zakwaterowane na ośrodku Zlotowym nie otrzymują talonów na grille ponieważ te są "gratisem" dla osób płacących za pobyt i wyżywienie.
Drugi niewypał-wieczorny gril jest integralną częścia imprezy.Nie dość że nie wejde bo nie zostawie psa,to jeszcze nie mam grila.

Po co mi więc ośrodek dla psiarzy jak i tak nie będę mógł przebywać z wszystkimi na zlocie ????????????

Na liście uczestników jest bardzo mało ników starej gwardi i na dodatek coraz więcej osób rezygnuje.Coś w tym musi być !

Awatar użytkownika
drumal
VOLV
VOLV
Posty: 633
Rejestracja: 2010-08-10, 10:18
Imię: Darek
VOLVO: 855
Silnik: B5252S
KW/KM/NM: 144
Rok: 1995
Był na spocie: 35
Średnie spalanie: w normie
Przebieg: 302000
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: drumal » 2011-02-02, 08:10

Faktycznie to zmienia sytuację ... Taki zlot to nie zlot ! pies zamknięty to to samo jak bym go do hotelu psiego oddal ;( a nie o oto mi chodziło ... Niestety nie mam z kim i nawet nie chce go zostawiać ... więc będę musiał zrezygnować ;( a szkoda ... Pozdrawiam i może czas pomyśleć o zwierzętach które miedzy nami żyją, one też chcą być z nami jak członkowie rodziny ....
533 745 745 Darek Kraków
Volvo 855 red - Kanada

Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-02-02, 11:19

Co do grilla to jeszcze pomyślimy jak tą sprawę rozwiązać jednak sprawa psów na ośrodku była wiadoma od początku więc proszę nie mieć pretensji jeśli ktoś nie doczytał...
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
StanleY
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 9244
Rejestracja: 2007-12-05, 19:06
Imię: Staszek
VOLVO: V70 (I)
Silnik: 2,5TDI
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 2000
Był na spocie: 200
Średnie spalanie: 7,0
Przebieg: 524000
Lokalizacja: Szczecin/Police
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: StanleY » 2011-02-02, 11:28

Wiewiór pisze:Co do grilla to jeszcze pomyślimy jak tą sprawę rozwiązać
Poczekajmy do wtorku rano. W poniedziałek upływa termin wpłaty pierwszej raty. Zobaczymy czy jest o co kruszyć kopie.
Niedostępny do odwołania
Pozdrawiam. Staszek.

Awatar użytkownika
wa40
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 606
Rejestracja: 2008-04-08, 21:37
VOLVO: s80 d5
Silnik: 2,4
KW/KM/NM: 163
Rok: 2002
Był na spocie: 29
Średnie spalanie: 5,5 /8,5 autostrada
Przebieg: 199000
Lokalizacja: Świebodzice
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: wa40 » 2011-02-02, 11:38

Wiewiór pisze:Co do grilla to jeszcze pomyślimy jak tą sprawę rozwiązać jednak sprawa psów na ośrodku była wiadoma od początku więc proszę nie mieć pretensji jeśli ktoś nie doczytał...
Ok. ale można było myśleć że pies nie jest na stałe na ośrodku a na spacer będę mógł z nim przyjść.A takie ograniczenie sprawi że do ośrodka dla psiarzy nikt nie pojedzie ,bo i po co ?

Awatar użytkownika
arie
VOL
VOL
Posty: 358
Rejestracja: 2010-03-19, 20:24
Imię: Rafal
VOLVO: XC70
Silnik: D5
KW/KM/NM: 185
Rok: 2007
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: 8
Przebieg: 200
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odra
Status: Offline

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: arie » 2011-02-02, 15:53

StanleY pisze:
Wiewiór pisze:Co do grilla to jeszcze pomyślimy jak tą sprawę rozwiązać
Poczekajmy do wtorku rano. W poniedziałek upływa termin wpłaty pierwszej raty. Zobaczymy czy jest o co kruszyć kopie.
...przyniósłbym swoją kiełbase!

Nie stety na dzień dzisiejszy nie mogę tak odlegle zaplanowac, (względy zawodowe). Jeżeli będę miał wolne, przyjade. Ale póki co miejsc nie rezerwuje.
AWD - napęd na obie łosie!

Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-02-02, 16:48

Nie rozpisywałem się wcześniej bo pisałem z telefonu. Teraz się dostałem do kompa więc:

wa40, nie rozumiem co Cię tak dziwi...

1. "OŚRODEK NIE AKCEPTUJE PSÓW" napisane jak byk w informacjach o ośrodku, nic chyba więcej nie trzeba tłumaczyć. Psy nie są wpuszczane na teren ośrodka. Skąd więc wyobrażenia i myśli o przychodzeniu z psami na ośrodek :?:

2. Co prawda problemem grilla jeszcze się zajmiemy ale: Napisane jak wół (żeby nie pisać "byk" jeszcze raz), że grille mamy gratis do opłat za pobyt... Do czego chciałby więc dostać ten gratis ktoś, kto za pobyt nie płaci :?: Jakby do Ciebie ktoś przyszedł i powiedział, że chce "stówę" gratis, choć go nawet nie znasz ani nie masz z nim żadnych interesów to co :?: Dał byś mu :?: Bo jeśli tak to chętnie do Ciebie zgłoszę :mrgreen: Ale jak już pisałem pomyślimy nad rozwiązaniem.

To info napisałem, żeby uniknąć niedomówień i dla tego poszło przed terminem wpłaty zaliczki, żeby potem ktoś kto nie doczyta nie rzucał w stronę organizatorów fałszywych oskarżeń, że został oszukany, że nie było napisane (chociaż jest)...

Poza tym uważam, że rozgraniczenie z Twojej strony na "starą gwardię" i innych jest co najmniej niesmaczne... Wydawało mi się, że każdy jest tu tak samo traktowany, bez względu na staż...
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
StanleY
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 9244
Rejestracja: 2007-12-05, 19:06
Imię: Staszek
VOLVO: V70 (I)
Silnik: 2,5TDI
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 2000
Był na spocie: 200
Średnie spalanie: 7,0
Przebieg: 524000
Lokalizacja: Szczecin/Police
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: StanleY » 2011-02-02, 17:07

Wiewiór pisze:To info napisałem, żeby uniknąć niedomówień
Spokojnie. Poczekajmy do wtorkowego poranku. Ja widzę, że problem Forumowiczów z pieskami rozwiazuje sie naturalnie. Na początku zgłaszali "zdanie odrębne" a teraz wycofuja chęć udziału w Zlocie. Ich wybór. Nic mi do tego.Jednak dla jasnej jasności:
Pewne jest to, że w trakcie trwania Zlotu NA TEREN OŚRODKA NIKT Z PIESKIEM NIE WEJDZIE

To decyzja ostateczna. W tym przypadku nie ma odwołania nawet do Adminów.
Niedostępny do odwołania
Pozdrawiam. Staszek.

Awatar użytkownika
wa40
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 606
Rejestracja: 2008-04-08, 21:37
VOLVO: s80 d5
Silnik: 2,4
KW/KM/NM: 163
Rok: 2002
Był na spocie: 29
Średnie spalanie: 5,5 /8,5 autostrada
Przebieg: 199000
Lokalizacja: Świebodzice
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: wa40 » 2011-02-02, 19:26

Wiewiór pisze:To info napisałem, żeby uniknąć niedomówień i dla tego poszło przed terminem wpłaty zaliczki, żeby potem ktoś kto nie doczyta nie rzucał w stronę organizatorów fałszywych oskarżeń, że został oszukany, że nie było napisane (chociaż jest)..
To Ci sie chwali,bo na pewno by były niesnaski jak forumowicz z ośrodka dla psiarzy chciałby byc razem z grupa a by go nie wpuszczono ,tylko gdzie byłeś jak powstawał watek z odrębnym ośrodkiem i dlaczego od razu tego nie wytłumaczyłeś ,, odszczepieńcom'' ?
Wiewiór pisze:Poza tym uważam, że rozgraniczenie z Twojej strony na "starą gwardię" i innych jest co najmniej niesmaczne... Wydawało mi się, że każdy jest tu tak samo traktowany, bez względu na staż...
Nikogo nie chce rozgraniczać i nikogo nie miałem zamiaru obrażać ,tylko o ile będe na zlocie a ten by był moim 6 to napisałem to co widze .Główną grupe zlotowiczów stanowi zawsze ,jak to nazwałes ,,stara gwardia''a reszta to są forumowicze którzy nie byłi na żadnych zlotach czy spotach i chca poznać tych userów których znaja tylko z ników i postów na forum.Duza grupa która udziela sie na forum wogóle nie jeździ na zloty i jest ok.Chciałem tylko pokazac że ,,stara gwardia '' sie wykrusza ./

Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-02-02, 21:12

wa40, skoro pytasz gdzie byłem to ja zapytam "jak piszesz na forum jeśli czytać nie umiesz?". Przejżyj proszę tematy dotyczące informacji o ośrodku... Cała dyskusja o psach w wątku "dyskusja na temat informacje o ośrodku" oraz temat "informacje o ośrodku"... Tam byłem i tam były te sprawy wyjaśniane, info, że ośrodek psów nie akceptuje oraz na jakiej zasadzie odbywają się grille piątkowy i sobotni...
Drugie moje pytanie brzmi: gdzie Ty byłeś, kiedy trwały ustalenia ośrodka :?: Czemu wtedy nie zabrałeś głosu :?:

To nie ja użyłem określenia "stara gwardia" tylko Ty...
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
wa40
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 606
Rejestracja: 2008-04-08, 21:37
VOLVO: s80 d5
Silnik: 2,4
KW/KM/NM: 163
Rok: 2002
Był na spocie: 29
Średnie spalanie: 5,5 /8,5 autostrada
Przebieg: 199000
Lokalizacja: Świebodzice
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: wa40 » 2011-02-03, 06:42

Wiewiór pisze:wa40, skoro pytasz gdzie byłem to ja zapytam "jak piszesz na forum jeśli czytać nie umiesz?". Przejżyj proszę tematy dotyczące informacji o ośrodku... Cała dyskusja o psach w wątku "dyskusja na temat informacje o ośrodku" oraz temat "informacje o ośrodku"... Tam byłem i tam były te sprawy wyjaśniane, info, że ośrodek psów nie akceptuje
Ja czytać nie potrafie a ty masz słaba pamięć :
Jeśli będą osoby, które znajdą w pobliżu ośrodek gdzie zostaną przyjęci z psami, to proszę o kontakt. Osoby te będą przebywały na ośrodku na trochę innych zasadach i musimy to uwzględnić wcześniej.

To sa twoje słowa .Sam zasugerowałeś aby znaleźć inny ośrodek.Trzeba było tylko dodać że i tak z psem na teren nie wejdziecie,oraz zamknąć wątek jaki otworzyła Monik7 z ośrodkiem dla psiarzy.Ktoś sie zaangażował w znalezienie ośrodkai stworzył listę a Ty po półtora miesiąca piszesz że i tak z psem nie wejdziemy.Do tej pory nie było takiego problemu i dla tego nikt nie zwrócił uwagi na tę adnotację tylko oglądał jak wygląda ośrodek i okolica.
Wiewiór pisze:Drugie moje pytanie brzmi: gdzie Ty byłeś, kiedy trwały ustalenia ośrodka :?: Czemu wtedy nie zabrałeś głosu :?:
Poczytaj dobrze,byłem w każdym temacie.A wątek z psami to ja rozpocząłem jak napisałem że chyba nie pojade bo nie mam co zrobic z psem.

Awatar użytkownika
StanleY
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 9244
Rejestracja: 2007-12-05, 19:06
Imię: Staszek
VOLVO: V70 (I)
Silnik: 2,5TDI
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 2000
Był na spocie: 200
Średnie spalanie: 7,0
Przebieg: 524000
Lokalizacja: Szczecin/Police
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: StanleY » 2011-02-03, 06:55

wa40, Wiewiór, Proszę zakończyć tę debatę. Poczekajmy do wtorku. Wtedy się okaże, czy problem występuje. Jeżeli tak, to jaka jest jego skala. Na tę chwilę cała ta debata jest bezprzedmiotowa.



Edytowałem 08-02-2011 godz. 18:30
A nie mówiłem?? Tematu niet. Nikt z posiadaczy piesków nie potwierdził obecnosci na Zlocie uiszczając stosowną opłatę. Jak dla mnie nie ma sprawy. Nigdy jej nie było.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez StanleY, łącznie zmieniany 1 raz.
Niedostępny do odwołania
Pozdrawiam. Staszek.

Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-05-20, 07:33

Miałem się nie włączać w tę dyskusję ale Stanley znów manipulujesz.
Jak to nikt :?:
Ja wpłaciłem opłatę zlotową i cały czas zamierzam przyjechać z psem i zamieszkać w ośrodku dla psiarzy. Po to go wyszukaliśmy. Sądzliśm jednak, że informacja o zakazie dotyczy miejsc hotelowych, a nie trawnika czy lasu.

Odpoczatku robicie wszystko by Ogólnopolski Zlot zamienić na Spot.
Organizując jakąkolwiek imprezę należy wsłuchać się w potrzeby potencjalnych uczestników ... no chyba że robi się komerchę, wtedy Klienta można mieć ...

Przypomnę także, że już w czasie wyboru ośrodk padł argument, że jest grupa osób, które będą chciały przyjechać ze zwierzakami jak to na poprzednich Zlotach bywało. Padały wtedy argumenty, że to najlepszy wybór itp. Tak więc od początku zdecydowaliście za nas, a teraz nam wmawiacie, że nie odzywaliśmy się na poczatku. Absurd.

Życząc mimo wszystko powodzenia w organizacji tego Zlotu, proszę o wykreslenie mnie z listy oraz zwrot (jeśli nie minął jakiś tam termin) opłaty zlotowej. Jak będę chciał poddawać się manipulacji i nakazom oraz być odznaczanym innym identyfikatorem wyemigruję do Korei Płn lub na Kubę. Na forum volvowym nie muszę tego znosić.
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
Artur78
VIP
VIP
Posty: 10068
Rejestracja: 2007-07-05, 20:25
Imię: Artur
VOLVO: V70
Silnik: B5202S
KW/KM/NM: 126
Rok: 1997
Był na spocie: 101
Średnie spalanie: ile wleję
Przebieg: 433000
Lokalizacja: Wrocław
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Artur78 » 2011-05-20, 09:11

fanvolvo_pl, czekałeś ponad 100 dni, żeby to napisać ...


[mod] Ma tupet :> :> Już myślałem, że zaginął w akcji :shock: /SY/[/mod]
Ostatnio zmieniony 2011-05-20, 11:55 przez Artur78, łącznie zmieniany 2 razy.
-> Mój czarnuch - V70 <-
*
*
KUPIĘ VOLVO 850/V70, benzyna+LPG, full wypas, ASB

moje ex:
- CC700 '96
- Punto II '02
- 854 T-5 ASB '94
- V70XC ASB '97

Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-05-20, 17:55

Tak. Czy to coś zmienia?
Tak sie złożyło ze zaliczylem w międzyczasie 2 pobyty w szpitalu a tam raczej nie myśli sie o forach ...
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
Reve
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 840
Rejestracja: 2008-07-15, 11:02
VOLVO: V70
Silnik: D5244T - D5
KW/KM/NM: 120/163/340
Rok: 2004
Był na spocie: 99
Średnie spalanie: 7,5l/100km
Przebieg: 270
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Reve » 2011-05-20, 22:38

fanvolvo_pl, mam w pamięci Twoją opłatę zlotową. Jeśli nie zmienisz zdania, a Organizatorzy nie wyrażą sprzeciwu - przeleję Ci na to samo konto, z którego ją dostałem, tak?

Awatar użytkownika
Yaro
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 3361
Rejestracja: 2007-02-13, 16:55
Imię: Yaro
VOLVO: Xc60 R-Design
Silnik: T5
KW/KM/NM: 250KM
Rok: 2019
Był na spocie: 4
Średnie spalanie: 12
Przebieg: 5
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Yaro » 2011-06-16, 23:37

wa40 pisze:
Wiewiór pisze:1. Na czas pobytu na ośrodku Zlotowym psy muszą pozostać poza ośrodkiem.
Coś mi sie zdaje że znowu zrezygnuje pare osób.Bo co z tego że maja zakwaterowanie z psem jak nie moga wejść na teren ośrodka,psa nie zamkna na cały dzień w domku.
Wiewiór pisze:2. Osoby nie zakwaterowane na ośrodku Zlotowym nie otrzymują talonów na grille ponieważ te są "gratisem" dla osób płacących za pobyt i wyżywienie.
Drugi niewypał-wieczorny gril jest integralną częścia imprezy.Nie dość że nie wejde bo nie zostawie psa,to jeszcze nie mam grila.

Po co mi więc ośrodek dla psiarzy jak i tak nie będę mógł przebywać z wszystkimi na zlocie ????????????

Na liście uczestników jest bardzo mało ników starej gwardi i na dodatek coraz więcej osób rezygnuje.Coś w tym musi być !
Pod wszystkim niestety musze się podpisać..
Jeszcze godzinę temu cieszyłem się jak dziecko gdy dowiedziałem się że wypływam później niż było planowane i będę mógł przyjechać na zlot. Ale po przeczytaniu info dot "psiarzy" ręce mi opadły... Sorry, ale to jest totalny bezsens. Zawsze na zlotach były psy. To po co mam jechać do ośrodka dla psiarzy skoro ani nie mogę zjeść z Wami ani nie mogę wejść do Was z psem? Co mam z nim zrobić ? Przywiązać do drzewa przed wejściem na ośrodek?
Szkoda... :/ ale my jako kolejni odpadamy...

Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-06-17, 10:52

yaro, a ja Cię proszę: Przeczytaj dokładnie wszystko. Sprawa z grillem jest ogarnięta.
Psy nie podlegają dyskusji. Jeśli coś takiego Ci nie pasowało, to trzeba było w temacie ośrodka się udzielać wcześniej, kiedy go szukaliśmy/wybieraliśmy. Jeśli tego nie robiłeś, to nie miej teraz pretensji.
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
Yaro
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 3361
Rejestracja: 2007-02-13, 16:55
Imię: Yaro
VOLVO: Xc60 R-Design
Silnik: T5
KW/KM/NM: 250KM
Rok: 2019
Był na spocie: 4
Średnie spalanie: 12
Przebieg: 5
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Yaro » 2011-06-17, 11:13

Wiewiór, Na początek kilka słów wytłumaczenia dlaczego dopiero teraz się tym interesuję. Od stycznia wg mojego planu rejsów, w czasie zlotu miałem być od ponad tygodnia w morzu. Dopiero kilka dni temu sytuacja uległa zmianie w sposób niezależny odemnie - dlatego też odrazu się ucieszyłem i zacząłem gorączkowo przeglądać posty związane ze zlotem.

A jeśli chodzi o sam zlot, to nie tyle ma pretensje co dziwi mnie fakt rozdzielenia ludzi na "zwykłych" i "psiarzy" Mamy XXI wiek i bardzo wiele rodzin mających psa traktuje go jak członka rodziny. |Również coraz więcej ośrodków, hoteli, a nawet Pubów i restauracji przystosowuje się do tego aby być tzw "dog friendly" tak więc wszystkie pozostałe obiekty (szczególnie mowa tu o tych wypoczynkowych) są skazane na wymarcie albo przystosowanie się. Tak czy inaczej, wydaje mi się, podkreślam WYDAJE mi się że można było znaleźć ośrodek równie atrakcyjny który akceptowałby nasze czworonogi. Tak było w przeszłości i myśle że warto by było to wziąć pod uwagę przy następnym OZVF. Zlot jest czymś rodzinnym a pies w moim mniemaniu do rodziny należy.

Mimo wszystko życzę wszystkim zlotowiczom udanej zabawy i mam nadzieje że do zobaczenia na następnym niesegregowanym OZVF. Pozdro :)

Awatar użytkownika
Wiewiór
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1942
Rejestracja: 2008-04-20, 14:02
Imię: Grzegorz
VOLVO: V70 XC
Silnik: 2,4T
KW/KM/NM: 147/200
Rok: 2001
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: Nie wiem, mam LPG ;)
Przebieg: 220
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Wiewiór » 2011-06-17, 14:34

yaro, nikt nikogo nie segreguje. Nie udzielałeś się wiec teraz nie miej pretensji a dla czego tego nie robiłeś to już Twoja prywatna sprawa i nikt Ci w życie nie zagląda. Wiem, ze są osoby, które maja psy a przyjeżdżają bez nich z własnej woli i po prostu w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem. Już nie raz pisałem, ze uwielbiam psy ale swojego bym na taka imprezę nie wziął ze względu na JEGO jak i zlotowiczów dobro.

Chcesz przyjechać - zapraszamy.

Swoja droga, jeśli byś nie miał możliwości glosować w wyborach ze względu na prace czy inne sprawy, to krzyczał byś, ze to nie w porządku i ze mimo tego, ze już są wyniki to Ty chcesz żeby Twój głos był wzięty pod uwagę?

Teraz już nie jest na to czas. Miej na oku temat kolejnego zlotu i tam w odpowiednim momencie ten temat podnieś.
Ostatnio zmieniony 2011-06-17, 14:39 przez Wiewiór, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciągle się mówi ''niemiecka jakość'' i ''chińska tandeta''.
Wielki Mur stoi już prawie dwa tysiące lat. A Mur Berliński? No?

Mój kolega bardzo lubi wszelkie kabarety. Ciągle je nagrywa, a potem robi z nich MP3.
Najwięcej ma nagrań z Ireneuszem Krosnym...

www.volvo480.fora.pl

Awatar użytkownika
Yaro
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 3361
Rejestracja: 2007-02-13, 16:55
Imię: Yaro
VOLVO: Xc60 R-Design
Silnik: T5
KW/KM/NM: 250KM
Rok: 2019
Był na spocie: 4
Średnie spalanie: 12
Przebieg: 5
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: Yaro » 2011-06-17, 14:43

Teraz już nie jest na to czas. Miej na oku temat kolejnego zlotu i tam w odpowiednim momencie ten temat podnieś.
wiem o tym bardzo dobrze i po raz drugi pisze że nie mam pretensji, tylko wyrażam swoją opinie na ten temat.

Jeśli tylko pojawi się opcja na kolejny OZVF na którym będę mógł być na pewno wypowiem się w imieniu psiarzy.

Awatar użytkownika
StanleY
Moderatorzy
Moderatorzy
Posty: 9244
Rejestracja: 2007-12-05, 19:06
Imię: Staszek
VOLVO: V70 (I)
Silnik: 2,5TDI
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 2000
Był na spocie: 200
Średnie spalanie: 7,0
Przebieg: 524000
Lokalizacja: Szczecin/Police
Status: Offline
Kontakt:

Re: !!WAŻNE Info dla zakwaterowanych poza ośrodkiem (właściciele psów)!!

Post autor: StanleY » 2011-06-17, 21:15

Wiewiór, yaro, Koniec debaty :> Nie ma czasu na płacz nad rozlanym mlekiem.


Zamykam temat
Niedostępny do odwołania
Pozdrawiam. Staszek.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - IX Ogólnopolski Zlot”