Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Informacje dotyczące organizacji X Ogólnopolskiego Zlotu Volvo Forum
Zablokowany
Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-09-28, 13:57

Iwan pisze:
fanvolvo_pl pisze:w końcu bezkarnie napić się piwa :>
Czyli wysoko postawiliście poprzeczkę dla kolejnych organizatorów, żeby załatwili nieobecność policji na trasie rajdu. Mi się wydaje, że policji nie było w ogóle.
Policja wiedziała o nas :) i zajęła się zabezpieczeniem w sobotę jakiejś innej imprezy w Lesku - to akurat sprawdziłem :>
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
paposki
VOLV
VOLV
Posty: 505
Rejestracja: 2011-05-07, 00:48
VOLVO: exV40/exS80/480ES/s80T6
Silnik: exB4184S2/exD5/B18FP/B6284T
KW/KM/NM: 122/163/102/272
Rok: 91
Był na spocie: 1
Średnie spalanie: ile wleje,to spali
Przebieg: 37850
Lokalizacja: UK/SUFFOLK
Status: Offline

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: paposki » 2011-09-28, 21:30

Z mojej strony Wielki Szacun dla organizatorow.

Jadac na zlot zartowalismy,ze Bogdan "ma chody" u Wielkiego Szamana,bo pogoda byla wysmienita :P
No i pewnie ma...

A widoki,ktore zobaczyly dzieci i my....sa na fotkach.Rewelacja :!:
Bardzo zaluje,ze musielismy zrezygnowac ze wspolnego przejazdu :( na koniec zlotu.
Niestety syn mial problemy z powodu komplikacji sobotniej dializy w Sanoku-ale juz jest OK.
:D
Jedyna sugestia do Przewspanialych Organizatorow na nastepne zloty:
Niech godziny wolniej plyna ....:mrgreen:

Przepieknie dziekujemy za wszystko i do ponownego zobaczenia.

Awatar użytkownika
JarekC3
VOLVO
VOLVO
Posty: 1197
Rejestracja: 2010-08-15, 23:01
Imię: Jarek
VOLVO: XC60II Recharge T6
Silnik: Było XC60,V50
KW/KM/NM: 350 KM
Rok: 2023
Był na spocie: 13
Średnie spalanie: latem mniej
Przebieg: 10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Status: Offline

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: JarekC3 » 2011-09-29, 00:19

Nie wiem co mam napisać, bo achy i ochy już były, to mój zaledwie drugi Ogólnopolski Zlot Volvoforum. W każdym widzę profesjonalizm organizatorów. Ale z całą pewnością stwierdzam że fanvolvo_pl, Volga i cały sztab osób przygotowujących ten Jubileuszowy bo X Ogólnopolski Zlot Volvoforum stanęli na wysokości zadania. :564: Spotkałem przemiłych ludzi których łączy jedna pasja. :D Żałuje jak i większość osób piszących przede mną, że te godziny za szybko mijały. :shock:
Dziękuję i mam nadzieje do zobaczenia. ;)
Marzenia się spełniają :)

_________________
http://www.paradavolvo.pl 147 ŁOŚ PODCZAS PARADY
Obrazek

Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-10-05, 17:09

Mam do Was prośbę - zależy mi na zebraniu opinii o X OZVF - dlatego, do osób, które podały adresy e-mail w kartach zgłoszenia na Zlot, przesłałem link do ankiety oceniającej nasz ostatni Zlot. Chciałbym by wypełniły ją także dorosłe osoby Wam towarzyszące - prośba więc do wszystkich uczestników o wypełnienie tej ankiety (przekażcie ją proszę osobom Wam towarzyszącym).

Na Zlocie było nas ponad 80 dorosłych osób - do tej pory ankietę wypełniło 23 osoby.
Zachęcam więc do jej wypełnienia przez pozostałych uczestników:
http://www.ankietka.pl/ankieta/70581/ba ... oumpl.html

Jej wyniki przekażemy kolejnym organizatorom Zlotów VF co pozwoli im na zorganizowanie kolejnych imprez - Zlotów na pożądanym przez Was poziomie :)
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
gamgit
VIP
VIP
Posty: 9267
Rejestracja: 2007-09-18, 20:37
Imię: Piotr
VOLVO: XC60
Silnik: 2,4 D4
KW/KM/NM: 190
Rok: 2016
Był na spocie: 70
Średnie spalanie: 8,3
Przebieg: 105000
Lokalizacja: Kaszëbë
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: gamgit » 2011-10-05, 20:49

fanvolvo_pl pisze:kolejnym organizatorom Zlotów VF co pozwoli im na zorganizowanie kolejnych imprez - Zlotów na pożądanym przez Was poziomie :)
Jeśli już, ankieta taka powinna być dla wszystkich, czego oczekują na zlocie . Na X zlocie większością był Lublin ( nie da się ukryć że miał najbliżej ) , jeśli XI miałby się odbyć pod Szczecinem na bank większością byłyby okolice i jak sam Szczecin a Lublina była by garstka ;) . Jak dla mnie fer będzie jak odda sie głos tym, co chcą, mają zamiar, a może, jechać na XI, lub w przyszłości chcieli by jechać na jakiś tam zlot, a nie narzucać coś, za co później po zlocie będzie trzeba dopłacać :idea: .

Po za tym:

Piszesz w ankiecie u samej góry :
fanvolvo_pl

organizator X Ogólnopolskiego Zlotu Volvoforum.pl
A na dole zapytanie
9 . Moim zdaniem organizatorem Zlotu był/byli: *
Za bardzo nie kumam. :roll: No chyba że ta ankieta ma pokazać jaki to z Ciebie och, ach organizator......
Ostatnio zmieniony 2011-10-05, 21:06 przez gamgit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krzys.rax
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 2825
Rejestracja: 2010-07-28, 22:38
Imię: Krzysiek
VOLVO: V70R
Silnik: B5234T3
KW/KM/NM: 375KM/512Nm
Rok: 1998
Był na spocie: 3
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: krzys.rax » 2011-10-05, 21:13

gamgit pisze:Jak dla mnie fer będzie jak odda sie głos tym, co chcą, mają zamiar, a może, jechać na XI, lub w przyszłości chcieli by jechać na jakiś tam zlot, a nie narzucać coś, za co później po zlocie będzie trzeba dopłacać .
Moim zdaniem na taki temat powinniśmy zrobić oddzielną anketę. Ta ma badać nasze zawodolenie z X OZVF.
gamgit pisze:9 . Moim zdaniem organizatorem Zlotu był/byli: *
Myśle, że tutaj jest byk i powinno być "Moim zdaniem organizator/zy zlotu był/byli:"
440 1.8 -> 855 2.0 T5 -> 854 2.3 T5 -> 745 2.3 turbo USA -> '98 V70R

www.volvo850.pl

Obrazek

Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-10-05, 21:49

gamgit pisze:
fanvolvo_pl pisze:kolejnym organizatorom Zlotów VF co pozwoli im na zorganizowanie kolejnych imprez - Zlotów na pożądanym przez Was poziomie :)
Jeśli już, ankieta taka powinna być dla wszystkich, czego oczekują na zlocie. Na X zlocie większością był Lublin ( nie da się ukryć że miał najbliżej ) , jeśli XI miałby się odbyć pod Szczecinem na bank większością byłyby okolice i jak sam Szczecin a Lublina była by garstka ;).

Po za tym:

Piszesz w ankiecie u samej góry :
fanvolvo_pl

organizator X Ogólnopolskiego Zlotu Volvoforum.pl
A na dole zapytanie
9 . Moim zdaniem organizatorem Zlotu był/byli: *
Za bardzo nie kumam. :roll: No chyba że ta ankieta ma pokazać jaki to z Ciebie och, ach organizator......
Piotrze, nie rozumiem dlaczego twierdzisz, że ta ankieta jest ne fair? Ona bada przede wszystkim zadowolenie lub jego brak z X OZVF - i jak każdy poprzedni Zlot i wnioski po nim będzie to na pewno cenna informacja dla kolejnych Organizatorów. Jeśli chcesz sam możesz stworzyć ankietę pod przysżłe zloty z pytaniami co ludzie by chcieli - zresztą kazdy może taką ankietę odpalić. Ja byłem Organizatorem X OZVF więc zadałem pytania dotyczące tej konkretnej imprezy.

Nie będę się rozwodził nad metodologią tej ankiety - powiem tylko tyle, że pytanie o Organizatora jest celowo tak sformułowane. Jeśli uważasz, ze ubliża ono Twojej inteligencji - po prostu pomiń je. Na szczęście większość osób, które już odpowiedziały na ankietę nie miały z tym pytaniem problemu i odpowiadają to co na dany temat myślą i o to tu chodziło.

To czy jestem "och, ach" czy też "be" Organizator pozostawiam uczestnikom Zlotu, również Tobie. Ankieta miała ewentualnie pomóc w wyrażeniu opinii, również negatywnych w sposób anonimowy. Poczekajmy więc może na jej wyniki, albo jeśli ktoś chce wyrazić tego typu opinie wprost, może to zrobić w tym dziale lub po prostu na PW. Zapraszam.

Możesz jaśniej napisać o co Ci chodzi w tym zdaniu:
gamgit pisze: Jak dla mnie fer będzie jak odda sie głos tym, co chcą, mają zamiar, a może, jechać na XI, lub w przyszłości chcieli by jechać na jakiś tam zlot, a nie narzucać coś, za co później po zlocie będzie trzeba dopłacać
Czy ja komuś coś narzucałem? Czy zaproponowanie trzech równolegle toczacych się punktów programu, w tym jednego pod tytułem "czas wolny" to jest narzucanie czegokolwiek komukolwiek?
Za co trzeba dopłacać? Jeśli pijesz do rozliczenia Zlotu to powtórzę raz jeszcze - nie prosiłem o dopłaty a jedynie rzetelnie pokazałem koszty ogólne, a nie związane z daną konkurencją.
Będę Ci wdzięczny za rozwinięcie myśli ...
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
gamgit
VIP
VIP
Posty: 9267
Rejestracja: 2007-09-18, 20:37
Imię: Piotr
VOLVO: XC60
Silnik: 2,4 D4
KW/KM/NM: 190
Rok: 2016
Był na spocie: 70
Średnie spalanie: 8,3
Przebieg: 105000
Lokalizacja: Kaszëbë
Status: Offline
Kontakt:

Re: Tradycjne, pozlotowe pretensje do Organizatorów

Post autor: gamgit » 2011-10-06, 09:42

fanvolvo_pl pisze:powiem tylko tyle, że pytanie o Organizatora jest celowo tak sformułowane.
To może inaczej, czemu ma to służyć :?: , gdzie nawet w regulaminie zlotowym jest to napisane i dałeś dobrze to zrozumienia na zlocie, że to Ty jesteś organizatorem.
1. Niniejszy regulamin określa zasady obowiązujące na niekomercyjnej imprezie, organizowanej dla użytkowników internetowego forum miłośników samochodów Volvo – www.volvoforum.pl na terenie Ośrodka Rekreacyjno Wypoczynkowego Bystre w Bystrem k. Baligrodu w terminie od 23 do 25 września 2011 r. Organizatorem Zlotu jest user volvoforum - nick: fanvolvo_pl.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
fanvolvo_pl pisze:Jeśli uważasz, ze ubliża ono Twojej inteligencji - po prostu pomiń je.
Obniżanie IQ , to tylko w reklamie TP SA ;)

fanvolvo_pl pisze:Możesz jaśniej napisać o co Ci chodzi w tym zdaniu:
gamgit napisał/a:

Jak dla mnie fer będzie jak odda sie głos tym, co chcą, mają zamiar, a może, jechać na XI, lub w przyszłości chcieli by jechać na jakiś tam zlot, a nie narzucać coś, za co później po zlocie będzie trzeba dopłacać

Czy ja komuś coś narzucałem? Czy zaproponowanie trzech równolegle toczacych się punktów programu, w tym jednego pod tytułem "czas wolny" to jest narzucanie czegokolwiek komukolwiek?
Za co trzeba dopłacać? Jeśli pijesz do rozliczenia Zlotu to powtórzę raz jeszcze - nie prosiłem o dopłaty a jedynie rzetelnie pokazałem koszty ogólne, a nie związane z daną konkurencją.
Będę Ci wdzięczny za rozwinięcie myśli ...
Nie, na forum nie będę tego rozwijał. Jak się spotkamy to pogadamy, i też Cię klepnę w plecy, że Ci w pięty wejdzie ;)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - X Ogólnopolski Zlot”