[C30, ALL] Lampy LED do jazdy dziennej w miejsce przeciwmgielnych

Dawniej: Styling/News
Zderzaki, grill, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, progi, felgi, powłoka nadwozia (lakierowanie, oklejanie, kalkomania)
ODPOWIEDZ
Schnorrer
V
V
Posty: 33
Rejestracja: 2008-05-15, 23:03
VOLVO: C30,V50
Silnik: 1.6D,2.0D
KW/KM/NM: 109KM,136KM
Rok: 2007
Był na spocie: 0
Przebieg: 0
Lokalizacja: Pszczyna
Status: Offline
Kontakt:

[C30, ALL] Lampy LED do jazdy dziennej w miejsce przeciwmgielnych

Post autor: Schnorrer » 2017-03-19, 11:01

W zeszłym roku nie użyłem ani razu świateł przeciwmgielnych i mam pomysł żeby tam włożyć jakieś ledy do jazdy dziennej. Znalazłem aukcję gdzie sprzedawca zapewniał mnie, że już sprzedawali te do C30. Wymiarowo nie wchodzi, ale gość mówi, że lampy są rozbieralne i wsadzamy sam wkład do obudowy przeciwmgielnego. Czy ktoś to sprawdzał, albo ma inny pomysł na miejsce do przeciwmgielnych?

http://allegro.pl/swiatla-dzienne-drl-o ... 12730.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Volvo C30 1.6D Momentum
Volvo V50 2.0D Momentum

Awatar użytkownika
kreciq
VOLVO
VOLVO
Posty: 1809
Rejestracja: 2013-08-10, 21:40
Imię: kreciq
VOLVO: S40 II
Silnik: 2.4i Automat B5244S4 +LPG
KW/KM/NM: 170 KM
Rok: 2008
Lokalizacja: Mazowieckie
Status: Offline

Re: [C30] Lampy LED do jazdy dziennej w miejsce przeciwmgielnych

Post autor: kreciq » 2017-03-21, 08:23

A homologację na kloszach halogenów też przełoży?
Daruj sobie te lampy. Lampy bez homologacji, a tak będzie w tym przypadku, kupisz za mniej niż połowę tej ceny.
Ja u siebie wstawiłem żarówki led. Sterowanie podłączyłem pod przekaźnik halogenów. Po włączeniu świateł pozycyjnych, halogeny gasną. Po włączeniu pozycyjnych lub mijania, halogeny można normalnie włączyć przyciskiem. Nie mam na to homologacji, kosztowało mnie to 15 zł za żarówki led H11, przekaźnik 10A (miałem na stanie), kilka konektorów płaskich (męskich i żeńskich)(koszt 3 zł), przełącznik aby można było DRL wyłączyć w każdej chwili (koszt 4zł) i trochę przewodów.
Jakbyś się zdecydował na takie rozwiązanie, pamiętaj że przekaźnik halogenów jest sterowany masą.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”