Logowanie
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
polokokt
PostNapisane: 2016-02-07, 14:59 
V
V

Imię: Rafal
VOLVO: S60
Silnik: 2.4D
KW/KM/NM: 153/209/440
Rok: 2007
Był na spocie: 0
Przebieg: 102000
Nr z parady volvo: 0
Sprawdziłem z ciekawości to co Lechu_2 napisał powyżej. Po edycji dango kontaktu w normalnym trybie i dodaniu go do grupy zdefiniowanej "ICE" w telefonie " (akurat u mnie telefon to Samsung Galaxy S5 i taka grupa jest już farycznie zdefiniowana), po uruchomieniu blokady telefonu i wejściu w telefony alarmowe, mamy możliwość dodania na jedno z pół telefonów alarmowych, numer telefonu który jest w grupie ICE. Po takim dodaniu, można dzwonić pod ten numer w trybie telefonów alarmowych. Nawet dany kontakt nie musi mieć w nazwie "ICE" wystarczy że jest dodany do grupy ICE.

bartkowe
PostNapisane: 2016-12-30, 19:58 
V
V

Imię: Bartek
VOLVO: Xc60
Silnik: 3,0
KW/KM/NM: 304
Rok: 2013
Przebieg: 40000
Zapisywanie ICE w kontaktach jeśli macie zablokowane telefony nie ma sensu. Nie wiem jak w przypadku Androida, ale w ios w Apple store są darmowe aplikacje ICE, w których można wpisać wszystkie swoje dane niezbędne w ICE na ekranie blokady. Kartę pojazdu i żółtą nalepkę też polecam. Szczególnie jest przydatna, gdyby mieli przyjechać Strażacy Ochotnicy, którzy nie mają szkoleń z konstrukcji samochodów i nowością może być dla Nich np. Akumulator w bagażniku.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]