Volvo S60L z Chin prosto do Stanów Zjednoczonych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amdr
VOLVO
VOLVO
Posty: 1268
Rejestracja: 2013-09-02, 20:25
Imię: Pawel
VOLVO: C70
Silnik: T5 - B5234T3
KW/KM/NM: 176/240/330
Rok: 1999
Średnie spalanie: 14
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Re: Volvo S60L z Chin prosto do Stanów Zjednoczonych

Post autor: amdr » 2014-06-21, 11:44

Brat ma bmw e39 i są różnice choćby w kształcie deski rozdzielczej, jakościowo to samo, pod maską sporo różnic, w volvo różnice to 1-3 tysiące innych części. Bardziej chodziło mi o modele typowo na rynek USA, które już wizualnie sporo się różnią, a niższa jakość wykończenia samochodu europejskiej marki i tak jest wyższa niż standardy amerykańskie, dlatego takie bmw jest sporo droższe niż chevy, ford, pontiac. Część samochodów montuje się w usa np. Cayenne, beetle bo głównie tam jest zbyt.

wydziergane Tapatalkiem na HTC Sensation

Awatar użytkownika
vol40vo
VOLVO
VOLVO
Posty: 1459
Rejestracja: 2010-04-18, 01:49
Imię: SE
VOLVO: V40 Sport Edition
Silnik: benzyna + LPG
KW/KM/NM: 122 KM
Rok: 2002
Był na spocie: 0
Przebieg: 0
Lokalizacja: Poland
Status: Offline

Re: Volvo S60L z Chin prosto do Stanów Zjednoczonych

Post autor: vol40vo » 2014-06-23, 09:01

pablomed pisze:
nonline pisze:My jesteśmy tak światowi, że u nas nawet proszki do prania są gorsze.
Cała chemia nonline. Przywiozłem trochę dla siebie w ubiegłym roku z Berlina i praktycznie w każdym przypadku, różnica w jakości jest kolosalna.
mogę tylko zgodzić się z przedmówcą. Nie tak dawno kupiłem taśmę malarską kryjącą i porównałem ją z ta kupioną 15 lat temu ( o dziwo nic jej nie było :!: ). Nowa taśma słabo kleiła się do ścian, a stara bardzo ładnie trzymała się i nie podchodziła pod nią farba.
Z biegiem lat twierdzę, że jakość produktów spada i to drastycznie. Słyszałem gdzieś w mediach, że Polska to takie małe Chiny i wszyscy producenci podzespołów i zespołów do samochodów otwierają u nas zakłady.
Bi-fuel V40

ODPOWIEDZ

Wróć do „Newsy”