Problem na gazie z Volvo 345 1987r.

ODPOWIEDZ
konin2007
V
V
Posty: 1
Rejestracja: 2007-11-15, 11:45
VOLVO: 345(340GL)
Silnik: 1.700
KW/KM/NM: 95
Rok: 1993
Był na spocie: 0
Przebieg: 0
Lokalizacja: Konin
Status: Offline
Kontakt:

Re: Problem na gazie z Volvo 345 1987r.

Post autor: konin2007 » 2008-06-09, 12:54

Witam mam Volvo 345 silnik od nowszej renóweczki ktos założył mi gaz za 500zł nie dość że bez papierow itd to jeszcze cos jest nie tak a mianowicie wiem że jak odkrece filtr powietrza (nie znam sie zupełnie na tym) to od gazu tyam jest takie cos co ma 3 dziury i to jest za małe do tego silnika i aby jechac autem na gazie trzeba miec gaz do dechy dużo żre gazu p[rzez to i nie ma depnięcia, po za tym zamarza mi reduktor:( nie wiem jak to zrobic żeby nie zamarzał moze termostat? na benzynie smiga jak talala 160km/h bylem we wroclawiu nim ostatnio az:) nie ma problemu silniuk zrywny ittd a na gazie jest tak jak mowie w dodatku zamarza ten reduktor prosze o jakies sugestie dodam że auto gaźnikowe Lovato reduktor wąż od gazu zawsze jest zimny natomiast po temperaturze silnika i wężu ktory prowadzi do chlodnicy wiem ze z autem jest wszystko okej bo węże gorące temperatura jest tylko doprowadzony wąż od gazu jest chyba źle :( teraz nie wiem nie chce mi sie meczyc z tym autem jak nie dam rtady zrobic bede chcial go zamienic na cos moze ehhh:(

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG [Gaz płynny]”