Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

ODPOWIEDZ
skrzat
Status: Offline

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: skrzat » 2008-08-13, 11:35

Mam problem ze znalezieniem kompetentnego warsztatu, który sprawdziłby moją instalację w Volvo 460. Czy ktoś z forumowiczów zna firmę która zrobiłaby mi generalny przegląd tej instalacji w okolicach Krakowa lub Katowic?
Wracając znad morza miałem kilka razy nieprzyjemną sytuację. Mianowicie samochód po przejechaniu kilkuset km podczas przyspieszania nagle zgasł. Silnik przestał chodzić, wszystkie kontrolki się zapalały. Po wyhamowaniu auta normalnie odpalał i jechałem dalej. Potem stało mi się tak jeszcze kilka razy, lecz nie odrazu. Po zatankowaniu paliwa i przejechaniu kilkuset km na benzynie nie zauwazyłem zeby tak się działo. Dtatego podejżewam ze bedzie to jakis problem z instalacją. Może ktoś z was miał podobny przypadek. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.[/scroll]

TomQ
VOLVO
VOLVO
Posty: 2234
Rejestracja: 2008-03-16, 22:37
VOLVO: 855 T5
Silnik: B5204T
KW/KM/NM: 210
Rok: 1995
Był na spocie: 21
Przebieg: 0
Lokalizacja: Rzeszów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: TomQ » 2008-08-13, 12:36

Znajomy jeździ do Kielc.
Jak chcesz to się dowiem dokładnie.
Pozdrawiam,,
TomQ

skrzat
Status: Offline

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: skrzat » 2008-08-13, 19:47

No niestety póki co do Kielc nie dojade, gdyż dziś moje Volvo zdechło i to chyba na dobre, musialem go zholować z trasy ;( ;( Dziwna sprawa bo to samo co opisałem wyżej stało się na benzynie, tyle że po tym niestety samochód już nie odpalił. Także póki co szukam fachowca, który zreanimuje moje maleństwo :567: [/i]

Awatar użytkownika
marlow
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 699
Rejestracja: 2007-01-27, 21:20
Imię: Marcin
VOLVO: 854
Silnik: 2,3 T5
KW/KM/NM: 225KM
Rok: 1994
Był na spocie: 11
Przebieg: 338000
Lokalizacja: Ryki/Dania
Status: Offline
Kontakt:

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: marlow » 2008-10-20, 20:20

I jak się sprawa zakończyła?

skrzat
Status: Offline

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: skrzat » 2008-10-21, 00:11

Szukałem w Krakowie, bo mam najbliżej i jedna firma obiecała, że może mi sprawdzić instalacje, nazywa się Fugazi, ale okazało się, że problem był z alternatorem. Wymieniłem go i jak narazie problemu nie ma. Niestety zmuszony jestem sprzedać autko z przyczyn dość zagmatwanych, więc zapraszam chętnych:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6750344

Ihsiak
V
V
Posty: 102
Rejestracja: 2008-07-15, 12:28
VOLVO: V70/V40
Silnik: D5244T/1,9D
Rok: 5
Był na spocie: 1
Przebieg: 235
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Re: Serwis instalacji Vialle type-F w okolicach Krakowa lub Katowic

Post autor: Ihsiak » 2008-10-22, 07:27

Ja tylko dodam, że w Krakowie Fugazi to chyba jedyni którzy się (starego) Vialle nie boją. Kiedyś udało mi się jeszcze podjechać do miejscowości Węgrzce 3 (wylot z Krakowa w stronę Olkusza) - też się nie bali i trafnie zdiagnozowali problem (oraz naprawili). Niestey kiedy pojawiła się kolejna potrzeba już nie byli zaintersowani... no i stanęło na Fugazi wtedy.

pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG [Gaz płynny]”