Logowanie
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
z1000
PostNapisane: 2018-08-19, 15:48 
V
V

Imię: Adam
VOLVO: xc70 3.2
Silnik: benzynowy
KW/KM/NM: moc szatańska
Średnie spalanie: piekielne
Przebieg: 666
@up

A ja myślę, że niezależnie od tego czy będzie to puszcza białowieska czy śląskie hałdy to i tak całość zagadnienia rozbije się o kasę. Koszty wybudowania takiego obiektu to jakieś cztery wagony pieniędzy, kto miałby to sfinansować? Budżet państwa nie ma i nie będzie miał na to środków, prywatny inwestor? Musiałby to być filantrop. Żeby cała zabawa zamknęła się finansowo to musi znaleźć się odpowiednio duża liczba chętnych na skorzystanie z toru i obawiam się, że takowych zabraknie bo jesteśmy jednak zbyt ubodzy i możliwość skorzystania z toru wyścigowego nie jest nawet na dziesiątym miejscu listy potencjalnych rozrywek średnio zamożnej polskiej rodziny. Zbyt wielu ludzi wychodzi z założenia, że droga publiczna w zasadzie tylko tym różni się od toru wyścigowego, że za wjazd na nią nie trzeba już nic ekstra dopłacać (jeżeli oczywiście nie dasz się złapać na wideo wspomnienia z BMW) czyli są jedynie plusy...

nurek
PostNapisane: 2018-08-19, 16:02 
VOLV
VOLV

Imię: Pawel
VOLVO: XC90II
Silnik: D4204T
KW/KM/NM: 235KM
Rok: 2017
Zgadzam się w całej rozciągłość, stąd też wszelakie newsy o budowie toru klasy F1 traktuję jak wyssane z miętowych cukierków.

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Moje Volvo:
Volvo XC90 II R-design
Były: Toyota Carina E->Peugeot 106->BMW 330cd->Volvo XC60

kowalma
PostNapisane: 2018-08-19, 16:46 
VO
VO

Imię: Marcin
VOLVO: szrot zwany XC60 MY17
Silnik: 2.4
KW/KM/NM: 190
Rok: 2017
Średnie spalanie: 8.7l
Przebieg: 33000
Z nowych torów macie jeszcze Pixersa pod Wrocławiem. Białek ma plan na 4 czy 5 tego typu torów w PL. Gdzieś wczesną wiosną użerał się ze skarbówka i nie wiem czy mu nie przeszło inwetsowanie.

PrzemekNF
PostNapisane: 2018-08-21, 23:51 
V
V

Imię: Przemek
VOLVO: V 70
Silnik: 2.0T AUT
KW/KM/NM: 132KW/180PS
Rok: 2002
Przebieg: 194000
Zdecydowanie TOR POZNAŃ, reszta to takie pseudotory ;) nie posiadające certyfikatów międzynarodowych.
Zazdroszczę Węgrom, HUNGARORING i cała jego infrastruktura nie ma odpowiednika w Europie środkowej.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]