Kilka słów od Komandora

Informacje dotyczące organizacji X Ogólnopolskiego Zlotu Volvo Forum
Zablokowany
Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-09-26, 07:23

Uff, trochę odespałem i mogę dorzucić kilka słów od siebie.

D z i ę k u j ę
Wam kochani za atmosferę, jaką stworzyliście na Zlocie. To Wasze dzieło! Dziękuję, gdyż dzięki Wam będę chodził uśmiechnięty przez najbliższych kilka tygodni. Stworzyliście zgraną pakę formowiczów chętnych do zabawy, a dla takich ludzi przygotowywanie imprez to czysta przyjemność :!: :mrgreen:

A teraz indywidualnie:
Adam i Małgosia oraz Artur - tyle kilometrów chciało Wam się jechać na nasze spotkanie, podziwiam 8) Dziękuję też Wam za to, że oszczędziliście kamyka na punkcie 8 Rajdu :>
Wojtek i Kasia - Gratulacje za zgarnięcie tytułu Best Car :!: Bestia prezentowała się zacnie. No i przypominam się w kwestii wiecie czego ... :>
Sławek z rodzinką - :569: Koniecznie podsumuj akcję zbierania próbek. Mam nadzieję, że podobało się Wam w Polsce i przeniesiecie na grunt brytyjski nasze forumowe zwyczaje :)
Zbyszek i Kasia - obfotografowaliście chyba wszystko :mrgreen: mam nadzieję, że zdacie relację również tutaj na forum, a my cała reszta tych, którzy wzięli aparaty ale nie mieli chwili by je użyć będziemy cieszyć się ponownie oglądając Wasze zdjęcia :P
Marek z dziewczynami - podziękuj obu swoim Paniom. Szacun za zabranie na Zlot najmłodszej uczestniczki, która mimo, że ma dopiero kilka miesięcy dzielnie znosiła nasze towarzystwo i trudy Rajdu. Koniecznie pokaż Jej kiedyś zdjęcia ze Zlotu :!:
Wanda i Rafał z Antarą - Jak zwykle opanowani, małomówni i chętni do zabawy. Dzięki za pomoc w ustawianiu łosi na trawce. To kiedy widzimy się na jakimś lubelskim?
Łukasz, Ela i Maksimus - mam nadzieję, że po Zlocie nie zaprzestaniesz tradycji wieczornych rozmów :roll: a Maksio przestanie przede mną uciekać ;)
Grześ i Małgosia - dzięki za godną reprezentację rodziny Gubańskich na ogólnopolskim :) ... i naucz się wreszcie manewrów dziewięcsetą :mrgreen: no chyba że lubisz jak Małgosia biega wokół samochodu :>
Rafał i Anita - dzięki za parkingowe pogaduszki i za nie rozjechanie na punkcie 9 8)
Jerzy i Basia - podziwiam za wczesne wstawanie. Też uważam że zdjęcia robione poranną porą mają coś w sobie, no i nik nie zasłania Volviąt na parkingu :D
Mateusz i Tomek - reprezentacja Orgów na Zlocie. Nie mogłeś darować sobie tej trawy co :?: Masz szczęście, że to był ostatni punkt programu Zlotu :> Tomek - więcej śmiałości, nie gryziemy :D
Magda i Wojtek - co ja tu będę kombinował - bez Was nie byłoby tego Zlotu - Dziękuję :!:
Michał i Justyna - podziekowania za pracę na punkcie wiedzowym i pomoc w prowadzeniu kolumny łosi w paradzie :)
Łukasz i Ula oraz Gonzo - typowe Krakusy :mrgreen: wszędzie ich pełno :mrgreen: a Gonza to pewnie i w Cisnej był słyszany :mrgreen:
Krzysztof, Ania i Tymek - :568: tyle śmiechu co Wasze rozwiązanie zadania z cerkwiami chyba nikt nie wywołał. Oczywiście powiesimy je na forum potomnym dla upamiętnienia.
Zbyszek i Basia - dzięki że mimo wszystko dojechaliście na Zlot. Myślę, że zgodzicie się ze mną że było warto :>
Jerzy i Ania - reprezentanci v40 - odkleisz numer startowy :?: :>
Andrzej i Wojtek - chłopaki z Chełma :) mieli chrapkę na Anglika ;) na szczęście Sławek miał czym wrócić do domu ;)
Kuba - Zlotowy Mistrz Foto - do twarzy Ci w tym czerwonym wdzianku :mrgreen: a tak marudziłeś przed Zlotem, że bez samochodu to nie ma co robić na Zlocie ...
Roman i Grażyna - dzięki za pomoc w czwartek :) Dzięki Wam wszystko było gotowe na piątek. No i muszę wspomnieć o tej "myszance", która męczyła mnie przez kolejny dzień :> Mam nadzieję, że pokażecie wszystkim swoje zdjęcia z wnętrza wszystkich cerkwi w Bieszczadach ;)
Marcin, Małgosia, Krzysiek i Martyna - miejscowi z Samoka ;) Dzięki za perełkę! Taki luz, jaki panował w Waszym pokoju pamiętam jeszcze z czasów kolonii :mrgreen: chipsy, perełka i reksio na ekranie ... uśmiech nie schodzi mi z twarzy :lol:
Piotr i Justyna - czyli gamgity :D dzięki za pomoc, za dowiezienie sprzętu i ... nieuzywanie megafonu :569:
Marek, Monika i Kuba oraz Piotr, Magda i Aleks - trudno nie wymieniać Was właśnie w tym zestawieniu. W końcu przez cały Zlot trzymaliście się razem 8) Wiem, wiem, przyjadę :!: obiecuję :)
Paweł i Beata - nie wzięli udziału w Rajdzie bo pewnie znów by wygrali - dzięki :!:
Filip z załogą mechaników - dziękuję Wam za to, że zgodziliście się na ten ekperyment Zlotowy. Przyznacie, że byliście potrzebni. Dodatkowo, Filip pokazał Paniom, że potrafi równie świetnie rozruszać na parkiecie niejedną właścicielkę Volfa 8)
Damian i Barbara - hmm, byliście na Zlocie :?: Oczywiście :D
Wojtek i Ania - nasi debiutanci - dzielnie integrowali się w piatkowy wieczór 8) coś o tym słyszałem ...
Irek - dzięki za podstawienie auta do zepsucia i to aż ... 12 razy :mrgreen: Mam nadzieję, że umiejętności naszych Rajdowiczów pozwolą Ci na dalsze cieszenie się z samochodu ;)
Adam i Ela - Kolejna lubelska para - i tak jak reszta równie zabawowa 8) dziekuję!
Jarek i Bogusia z familią - w pięknej V50, o którą Jarek bał się na każdym kroku ;)
Paweł i Justyna - dotarli w sobotę ale dzielnie nadrabiali zaległości :>
Adrian i Magda - dołączyli do naszej gromadki już na Zlocie i szybko wtopili się w tłum szalejących na parkiecie Zlotowiczów - i tak trzymać :!:
Bogdan - dzięki że się zdecydowałeś :mrgreen: ... i oddaj nasze autografy :>
Tomek - dołączył do nas już na Zlocie i ... został :) Ciekaw jestem Twojej opinii na nasz temat :)

Się rozpisałem ...
ale to tylko dlatego, że mimo iż było daleko i drożej niż zazwyczaj - tak wielu z Was zdecydowało się mi zaufać i pojawiliście się na Zlocie w Bystrem - za to też Wam bardzo dziękuję :D

Szczególne podziękowania dla Magdy i Łukasza, bez pomocy których zorganizowanie i Rajdu i Zlotu nie byłoby możliwe.

Organizacja Zlotu to także wkład tych, których z nami nie było:
domin - pomysłodawca i twórca logo Zlotu
Taisa - niezwiązana z forum - przygotowała projekty graficzne i opracowała je do druku
Artur78 - jak zawsze i tym razem przygotował testy wiedzowe i krzyżówkę :)
putek - który dostarczył wiedzę o tym gdzie warto wpaść i co należy zobaczyć będąc w Bieszczadach
Brus - dzięki za dostarczenie czcionki Volvo z polskimi znakami
ORI - dzięki za cierpliwość i szybkie ragowanie na wszelkie prośby
wszyscy wypowiadający się w temacie Zlotowym - dzięki za podpowiedzi i uwagi - w ten sposób uniknęliśmy wpadek.
podwykonawcy - którzy mimo napiętych terminów dotrzymali słowa i wykonali dla nas wydruki, banery, koszulki, smycze, naklejki, kubki i osłonki.

I na koniec - podziękowania dla załogi ORW Bystre - opiekowali się nami na każdym kroku. Pan Piotr cierpliwie czekał na kolejne nasze pomysły i równie cierpliwie pomagał nam je wdrożyć, a na koniec polewał piwo i zadbał o muzę. Chyba dobrą, skoro tańce trwały do późnej nocy :mrgreen:
Dziękuję Paniom z kuchni, za obsługę grilla i wspólne tańce :)
Panie z recepcji, dla których nie było pytań i próśb bez odpowiedzi :)
Pani Stanisławie - za całokształt. Rzadko zdarzają się takie osoby w ośrodkach wczasowych.
Wszystkim pozostałym pracownikom, którzy zadbali o nasze podniebienia, pokoje i nasze Volva :)

D z i ę k u j ę - bardzo miło i dobrze się z Państwem współpracowało.




no dobra, idę znów spać :>
Ostatnio zmieniony 2011-09-26, 09:33 przez fanvolvo_pl, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
kamyk1313
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 2992
Rejestracja: 2008-01-21, 00:26
Imię: Lukasz
VOLVO: 945 211 Polar / V70 LPT
Silnik: B200FT+ / B5452T
KW/KM/NM: 170/193
Rok: 1997
Był na spocie: 78
Średnie spalanie: LPG/LPG
Przebieg: 223
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: kamyk1313 » 2011-09-26, 07:44

fanvolvo_pl pisze:Łukasz, Ela i Maksimus - mam nadzieję, że po Zlocie nie zaprzestaniesz tradycji wieczornych rozmów a Maksio przestanie przede mną uciekać
Nie wiem co na to Ela :> wcześniej były ku temu powody....., a teraz :?: a co do Maksa, to będzie lepiej...
fanvolvo_pl pisze:Szczególne podziękowania dla Magdy i Łukasza, bez pomocy których zorganizowanie i Rajdu i Zlotu nie byłoby możliwe.
Nie ma sprawy... Tylko jeżeli dojdzie do następnego razu z moim udziałem potrzebuję niańkę dla Maksimusa, bo Ela była wyczerpana i nie mogła uczestniczyć w wielu punktach programu zlotowego... ;(
fanvolvo_pl pisze:Adam i Małgosia oraz Artur - tyle kilometrów chciało Wam się jechać na nasze spotkanie, podziwiam Dziękuję też Wam za to, że oszczędziliście kamyka na punkcie 8 Rajdu
ja też bardzo dziękuje :!: Czas 1.14 +5s oraz odległości od tyczek 6cm oraz 8 cm, nadal widzę przed oczami :shock:

Iwan
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 6126
Rejestracja: 2009-09-02, 16:04
Imię: Lukasz
VOLVO: 940 kombi
Silnik: B230FK/M90
KW/KM/NM: 99/135
Rok: 1996
Był na spocie: 0
Średnie spalanie: ok. 12 L/100 km
Przebieg: 451000
Lokalizacja: Kraków (przybył z Hecznarowic)
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: Iwan » 2011-09-26, 08:53

fanvolvo_pl pisze:Łukasz i Ula oraz Gonzo - typowe Krakusy :mrgreen: wszędzie ich pełno :mrgreen: a Gonza to pewnie i w Cisnej był słyszany :mrgreen:
my takie Krakusy farbowane co prawda, a pochodzimy z samych zachodnich rubieży Galicji, bo spod Białej

A Gonzo nawet nie wiem skąd pochodzi... siostra skądś diabła wytrzasnęła; a propos Gonza... wierzcie lub nie, ale w porównaniu z tym co było kiedyś, dziś to jest anioł.
Polecam http://www.vw.krakow.pl , www.miastorowerow.pl , www.nusiu.pl
Było: volvo 940 D24TIC.

Awatar użytkownika
wanda
Miss Volvo
Miss Volvo
Posty: 467
Rejestracja: 2009-08-10, 23:55
VOLVO: V40 T4; 480 Collection; 855 T5, - z rafal'em 480,
Silnik: BB4194T; B20F; B5234FT
Rok: 0
Był na spocie: 68
Przebieg: 0
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: wanda » 2011-09-26, 12:44

fanvolvo_pl pisze:Wanda i Rafał z Antarą - Jak zwykle opanowani, małomówni
O kurcze, takie z nas ponuraki :?: :mrgreen:
fanvolvo_pl pisze:chętni do zabawy
zwłaszcza Antara :lol:
fanvolvo_pl pisze: To kiedy widzimy się na jakimś lubelskim?
Bądź czujny, na pewno coś się niedługo wywmyśli :D


Bardzo dziękujemy wszystkim zlotowiczom za przesympatyczną atmosferę :!:
WIELKA NIEDŹWIEDZICA :)

Awatar użytkownika
agaj666
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 5548
Rejestracja: 2008-03-02, 15:23
Imię: Andrzej
VOLVO: V 70
Silnik: 2500 TDi
KW/KM/NM: 140
Rok: 2000
Był na spocie: 66
Średnie spalanie: dostaje ile chce.
Przebieg: 666666666
Lokalizacja: Brwinów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: agaj666 » 2011-09-26, 12:48

fanvolvo_pl pisze:
Marek z dziewczynami - podziękuj obu swoim Paniom. Szacun za zabranie na Zlot najmłodszej uczestniczki, która mimo, że ma dopiero kilka miesięcy dzielnie znosiła nasze towarzystwo i trudy Rajdu. Koniecznie pokaż Jej kiedyś zdjęcia ze Zlotu :!:
Może lepiej nie ... Niech tkwi w nieświadomości, że ma normalnego ojca ;)

Awatar użytkownika
mlody
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 2122
Rejestracja: 2010-01-07, 20:32
Imię: Grzegorz
VOLVO: S70USA/480TTT/740
Silnik: 2.5T / 1.7T / ?
KW/KM/NM: 194KM / ... / ...
Rok: 1998
Był na spocie: 0
Średnie spalanie: ?? / ?? / ??
Przebieg: 0
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: mlody » 2011-09-26, 14:17

fanvolvo_pl pisze:Grześ i Małgosia - dzięki za godną reprezentację rodziny Gubańskich na ogólnopolskim ... i naucz się wreszcie manewrów dziewięcsetą no chyba że lubisz jak Małgosia biega wokół samochodu
Bogdan to Tobie dzięki za ten zlot :mrgreen: a co do 9** to fakt przyda się ćwiczenie w ruszaniu, do szofera mi brakuje :P 8)

Awatar użytkownika
adamjer
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 668
Rejestracja: 2008-11-06, 19:59
VOLVO: s80
Silnik: 2,5tdi
KW/KM/NM: 103/140/290
Rok: 1999
Był na spocie: 17
Średnie spalanie: ile wleje tyle spali
Przebieg: 256000
Lokalizacja: Jelenia Góra
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: adamjer » 2011-09-26, 15:55

kamyk1313 pisze:a też bardzo dziękuje :!: Czas 1.14 +5s oraz odległości od tyczek 6cm oraz 8 cm, nadal widzę przed oczami :shock:
sam jestem zdziwiony takim wynikiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dziękujemy Wam za suuuuper zlot. Ze wszystkimi nie zdążyliśmy się pożegnać za co przepraszamy .Organizacja , towarzystwo , pogoda , itp. 1 klasa :mrgreen:
Niech żałują Ci którzy nie byli :> :mrgreen:
Pozdrawiam Adam.

Awatar użytkownika
agaj666
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 5548
Rejestracja: 2008-03-02, 15:23
Imię: Andrzej
VOLVO: V 70
Silnik: 2500 TDi
KW/KM/NM: 140
Rok: 2000
Był na spocie: 66
Średnie spalanie: dostaje ile chce.
Przebieg: 666666666
Lokalizacja: Brwinów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: agaj666 » 2011-09-26, 16:20

A żałują, żałują.... :(

Awatar użytkownika
Merciu
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1224
Rejestracja: 2008-07-14, 00:12
Imię: Marcin
VOLVO: S60
Silnik: 2.5 T5
KW/KM/NM: 250
Rok: 2013
Był na spocie: 3
Średnie spalanie: 12++
Przebieg: 0
Lokalizacja: Sanok
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: Merciu » 2011-09-26, 16:53

fanvolvo_pl pisze:Marcin, Małgosia, Krzysiek i Martyna - miejscowi z Samoka ;) Dzięki za perełkę! Taki luz, jaki panował w Waszym pokoju pamiętam jeszcze z czasów kolonii :mrgreen: chipsy, perełka i reksio na ekranie ... uśmiech nie schodzi mi z twarzy :lol:
:D :) My dziękujemy za miłe przyjęcie i za podjęcie się trudu całej organizacji. Było świetnie i niemogę doczekać się kolejnego OZVF. :mrgreen:
Straight Sveed Flavour


Historia Volvo: 850 2.0 20V/440 1.8 B/850 T-5R Italia/850 T-5/V70R/740 2,3 Turbo/S60R/S60 T5 AWD

Awatar użytkownika
Artur78
VIP
VIP
Posty: 10068
Rejestracja: 2007-07-05, 20:25
Imię: Artur
VOLVO: V70
Silnik: B5202S
KW/KM/NM: 126
Rok: 1997
Był na spocie: 101
Średnie spalanie: ile wleję
Przebieg: 433000
Lokalizacja: Wrocław
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: Artur78 » 2011-09-26, 17:44

Czy można prosić o jakieś oficjalne wyniki ?
Kto co wygrał, ile miał punktów, jakie nagrody otrzymał ?
Jakieś fotki laureatów ?
Nie wszyscy mogli być na zlocie a chcieliby się dowiedzieć komu gratulować :)
Mnie zwłaszcza interesuje krzyżówka i test :mrgreen:
Chciałbym zwyczajowo wrzucić je na forum, żeby ci co nie byli mogli też się pobawić.

Może osobny temat dla zwycięzców ?
Gratulacje udanej imprezy !

[mod]niech Wielki Komandor ogłosi co i jak, chętnie się dowiem kto się najbardziej namęczył z moją krzyżówką i testem :) /Artur78 [/mod]
[mod] Arturze, tym razem padło na Wandę i moje niech podpowiedzi /rafal 480 [/mod]
Ostatnio zmieniony 2011-09-28, 01:50 przez Artur78, łącznie zmieniany 3 razy.
-> Mój czarnuch - V70 <-
*
*
KUPIĘ VOLVO 850/V70, benzyna+LPG, full wypas, ASB

moje ex:
- CC700 '96
- Punto II '02
- 854 T-5 ASB '94
- V70XC ASB '97

Awatar użytkownika
WojciechM-W1
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1543
Rejestracja: 2010-07-11, 17:29
VOLVO: ex:V70XC ,C70, V70, S70
Był na spocie: 18
Lokalizacja: Chełm
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: WojciechM-W1 » 2011-09-26, 17:59

Wielkie podziękowania i szacunek dla Organizatorów !! Postawiliście sobie wysoko poprzeczkę i sytuację opanowaliście " w pięknym stylu " . Bawiliśmy się świetnie, długo nie zapomnimy i czekamy na następny XI OZVF. Chełm dziękuje !!!
taka oto historia: S70, V70, C70, V70XC cdn...

Awatar użytkownika
fanvolvo_pl
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 675
Rejestracja: 2009-07-12, 09:44
VOLVO: exS80/exS40/ex480T
Silnik: ex2,4/ex1,8/ex1,7
KW/KM/NM: ex140/ex125/ex130
Rok: 0
Był na spocie: 40
Przebieg: 0
Lokalizacja: Żyrardów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: fanvolvo_pl » 2011-09-26, 18:14

Artur78 pisze:Czy można prosić o jakieś oficjalne wyniki ?
Kto co wygrał, ile miał punktów, jakie nagrody otrzymał ?
Jakieś fotki laureatów ?
Nie wszyscy mogli być na zlocie a chcieliby się dowiedzieć komu gratulować :)
Mnie zwłaszcza interesuje krzyżówka i test :mrgreen:
Chciałbym zwyczajowo wrzucić je na forum, żeby ci co nie byli mogli też się pobawić.

Może osobny temat dla zwycięzców ?
Gratulacje udanej imprezy !
Tak, tak - jutro wrzucę wszystkie wyniki i testy tutaj - jeszcze chwila cierpliwości, ledwo odespałem ;)
Zapraszam do Galerii zdjęć z X OZVF: http://galeriaxzvf.volvoforum.pl/
____________________________________________________________________________________________

Awatar użytkownika
zibi1978
VO
VO
Posty: 226
Rejestracja: 2008-03-30, 18:40
Imię: Zbigniew
VOLVO: CX70
Silnik: 2.5 t
KW/KM/NM: 209
Rok: 2003
Średnie spalanie: 13
Przebieg: 360000
Lokalizacja: lublin
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: zibi1978 » 2011-09-26, 18:38

fanvolvo_pl pisze:Zbyszek i Kasia - obfotografowaliście chyba wszystko :mrgreen: mam nadzieję, że zdacie relację również tutaj na forum, a my cała reszta tych, którzy wzięli aparaty ale nie mieli chwili by je użyć będziemy cieszyć się ponownie oglądając Wasze zdjęcia :P
Jak tylko się pozbieram i posortuje wszystkie zdjęcia to jak najbardziej wszystko wstawię a jest ich 440 (1,6GB) :mrgreen:


Wielkie wyrazy uznania za zorganizowanie tak wspaniałego zlotu i wielkie dzięki dla wszystkich pozdrawiam

ub40
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1155
Rejestracja: 2006-12-30, 19:51
Imię: Adam
VOLVO: 850 2.5 TDI kombi
Silnik: 2.5 TDI
KW/KM/NM: 103/140
Rok: 1996
Był na spocie: 31
Średnie spalanie: 8/100 km
Przebieg: 424000
Lokalizacja: Krakow
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: ub40 » 2011-09-26, 22:45

fanvolvo_pl...gratuluję udanego zlotu :D
UniformBravo40
>152 z 570<

Awatar użytkownika
krzys.rax
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 2825
Rejestracja: 2010-07-28, 22:38
Imię: Krzysiek
VOLVO: V70R
Silnik: B5234T3
KW/KM/NM: 375KM/512Nm
Rok: 1998
Był na spocie: 3
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: krzys.rax » 2011-09-26, 23:40

fanvolvo_pl pisze:Marcin, Małgosia, Krzysiek i Martyna - miejscowi z Sanoka Dzięki za perełkę! Taki luz, jaki panował w Waszym pokoju pamiętam jeszcze z czasów kolonii chipsy, perełka i reksio na ekranie ... uśmiech nie schodzi mi z twarzy
My również dziękujemy wszystkim za bardzo miłą atmosfere :) Mam nadzieje, że do zobaczenia na następnym OZVF ;)
440 1.8 -> 855 2.0 T5 -> 854 2.3 T5 -> 745 2.3 turbo USA -> '98 V70R

www.volvo850.pl

Obrazek

Awatar użytkownika
Walercik
VOLVO
VOLVO
Posty: 1589
Rejestracja: 2009-12-19, 13:11
VOLVO: 855 T5+R
Silnik: 2.3 T5/ B5234T+
KW/KM/NM: 205/280+/400+
Rok: 1996
Był na spocie: 23
Średnie spalanie: 15.6
Przebieg: 211111
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: Walercik » 2011-09-27, 09:16

fanvolvo_pl pisze:Wojtek i Kasia - Gratulacje za zgarnięcie tytułu Best Car Bestia prezentowała się zacnie. No i przypominam się w kwestii wiecie czego ...
Dziękuje cieszę się że moja praca, zapał i czas oraz $ jaką włożyłem w auto została dostrzeżona przez innych forumowiczów. Pamiętam Bogdanie i jeszcze raz dziękuje gdyby nie Ty nie było by Nas na Zlocie.

Iwan
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 6126
Rejestracja: 2009-09-02, 16:04
Imię: Lukasz
VOLVO: 940 kombi
Silnik: B230FK/M90
KW/KM/NM: 99/135
Rok: 1996
Był na spocie: 0
Średnie spalanie: ok. 12 L/100 km
Przebieg: 451000
Lokalizacja: Kraków (przybył z Hecznarowic)
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: Iwan » 2011-09-27, 09:20

Walercik pisze:Dziękuje cieszę się że moja praca, zapał i czas oraz $ jaką włożyłem w auto została dostrzeżona przez innych forumowiczów.
Walercik, nie żebym się czepiał, bo szczerze nie ma czego, auto jest super zrobione i do tego gustownie, ale nie byłbym sobą jakbym nie znalazł dziury w całym... więc jeszcze tylny napęd :>
Polecam http://www.vw.krakow.pl , www.miastorowerow.pl , www.nusiu.pl
Było: volvo 940 D24TIC.

roman1952
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 303
Rejestracja: 2008-12-15, 19:07
Imię: Roman
VOLVO: v70II
Silnik: 2.5tdi
KW/KM/NM: 114/155/361
Rok: 2000
Był na spocie: 0
Średnie spalanie: 6.8
Przebieg: 247
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline
Kontakt:

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: roman1952 » 2011-09-27, 21:21

Wielkie dzięki Organizatorom za SUPER ZLOT , SUPER RAJD oraz SUPER TOWARZYSTWO .
Warto było przejechać 2300km. aby się z Wami spotkać , chętnie przejedziemy jeszcze więcej
aby to powtórzyć .
Pozdrawiam .
topaz

Awatar użytkownika
WojciechM-W1
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 1543
Rejestracja: 2010-07-11, 17:29
VOLVO: ex:V70XC ,C70, V70, S70
Był na spocie: 18
Lokalizacja: Chełm
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: WojciechM-W1 » 2011-09-27, 21:29

Walercik, Adrian i ja również gratulujemy zdobycia tytułu i dziękujemy Ci za przejażdżkę : żyjemy a to jest dla nas najważniejsze !!
taka oto historia: S70, V70, C70, V70XC cdn...

Awatar użytkownika
kol2002
V
V
Posty: 81
Rejestracja: 2009-12-09, 10:45
VOLVO: S80
Silnik: 2.0 T
KW/KM/NM: 120/163/230
Rok: 1999
Był na spocie: 1
Średnie spalanie: 10,5-12l Lpg
Przebieg: 283000
Lokalizacja: Lubaczów
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: kol2002 » 2011-09-28, 07:39

fanvolvo_pl pisze:Paweł i Justyna - dotarli w sobotę ale dzielnie nadrabiali zaległości :>
Następnym razem postaramy się być dłużej, ale jak na pierwszy raz uważamy, że atmosfera i ludzie, którzy tam byli są warci takich wyjazdów oraz wspólnych spotkań. Tak więc mam nadzieję że do zobaczenia następnym razem, oraz gorące pozdrowienia dla organizatorów, wszystkich uczestników oraz kajtka :D

Awatar użytkownika
paposki
VOLV
VOLV
Posty: 505
Rejestracja: 2011-05-07, 00:48
VOLVO: exV40/exS80/480ES/s80T6
Silnik: exB4184S2/exD5/B18FP/B6284T
KW/KM/NM: 122/163/102/272
Rok: 91
Był na spocie: 1
Średnie spalanie: ile wleje,to spali
Przebieg: 37850
Lokalizacja: UK/SUFFOLK
Status: Offline

Re: Kilka słów od Komandora

Post autor: paposki » 2011-09-28, 23:14

Bardzo serdecznie dziekuje za wszystkie oddane probeczki. :D
Juz w poniedzialek zostaly przewiezione do W-wy.
Czekamy tylko ,az przyjda droga pocztowa nastepne,bo tak rowniez mozna bylo przekazac je do fundacji.
Gorace podziekowania za umozliwienie przeprowadzenia zbiorki probek dla Adminow.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum - X Ogólnopolski Zlot”