Czy do zwykłego Volvo V40 można zamontować spojelry z CC progowe i zderzaków?

Dawniej: Styling/News
Zderzaki, grill, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne, progi, felgi, powłoka nadwozia (lakierowanie, oklejanie, kalkomania)
ODPOWIEDZ
Gonel
V
V
Posty: 5
Rejestracja: 2021-09-28, 09:48
Imię: Grzegorz
VOLVO: Chcę kupić V40
Silnik: Benzyna
Rok: 2018
Przebieg: 60000
Status: Offline

Czy do zwykłego Volvo V40 można zamontować spojelry z CC progowe i zderzaków?

Post autor: Gonel » 2021-09-28, 10:02

Szukam używanego V40 CC, ale nie potrafię znaleźć. Najbardziej chciałem białe, no ale jak już są to ze 150-180 tys. przebiegu. Ogólnie chodzi mi przede wszystkim o aspekt wizualny dlatego szukałem V40 w Crosie - bardzo mi się podobały te takie srebrne spojlery na progach.

Obrazek

One mi się bardzo podobały. Wiem, że to ten starszy model. Przy czym te srebrne spojlery zmieniają całą estetykę samochodu w porównaniu do wersji ich pozbawionych.

Pytanie, czy da się je jakoś kupić (może z używanych) i zamontować. Nie są chyba zbyt łatwo dostępne.

Widziałem cały przód - zderzak z atrapą na Allegro, ale chyba nie podejdzie to innej wersji V40?
Ostatnio zmieniony 2021-10-15, 14:14 przez Gonel, łącznie zmieniany 2 razy.

Krooxen
V
V
Posty: 19
Rejestracja: 2021-08-11, 13:33
Imię: Mariusz
VOLVO: V40
Silnik: 2.0 D3
KW/KM/NM: 150
Rok: 2015
Status: Offline

Czy do zwykłego Volvo V40 można zamontować spojelry z CC progowe i zdrerzaków?

Post autor: Krooxen » 2021-09-28, 14:02

Tez planuje dodać pikanterii swojej V40 i znalazłem taką stronkę https://maxtondesign.pl/
Pewnie ci doradza czy będzie pasowało.

Gonel
V
V
Posty: 5
Rejestracja: 2021-09-28, 09:48
Imię: Grzegorz
VOLVO: Chcę kupić V40
Silnik: Benzyna
Rok: 2018
Przebieg: 60000
Status: Offline

Czy do zwykłego Volvo V40 można zamontować spojelry z CC progowe i zderzaków?

Post autor: Gonel » 2021-09-29, 10:00

Ja jeszcze nie kupiłem. Zwykłe mi się już nie podoba tak jak te. Różnica jest przede wszystkim w zderzakach i na progach, ale całkowicie zmienia wygląda całego samochodu.

Edycja:

Teraz w ogóle jest problem zarówno z używanymi jak i nowymi samochodami, ale na rynku wtórnym jak już coś jest ciekawego bez przebiegu powyżej 100 tys. to ceny chyba nieopłacalne albo za dwa dni już nie ma. Crosów jak na lekarstwo. Rozważam jeszcze leasing. Przy czym w leasingu coś tam ma się pozmieniać z nowym ładem znowu, że nie będzie można wykupować na osobę prwyatną. Już wcześniej podobno mocno ograniczyli te leasingi aut.

Nie brałem nigdy wcześniej leasingu na samochód, więc nie wiem dokładnie co i jak.

Lepiej z banku, czy z jakiejś firmy typu Masterlease, Carsmile, czy najlepiej może leasing Volvo. Różne opinie czytam i niby jedni polecają brać u dealera leasing Vovlo inni nie koniecznie https://antyhaczyk.blogspot.com/2020/08 ... odele.html Opnie są różne w necie i na forach.
Żadne najmy długoterminowe mnie nie interesują, bo chcę to auto wykupić i mieć dla siebie.

Jeżeli z banku to gdzie najlepszy? mBank? PKO Leasing, ING, Santander, Millenium? Alior Leasing odrzuciłem od razu, bo z tego co czytałem, tam jest jakaś stała opłata abonamentowa pobierana co miesiac, co mi niespecjalnie przypadło do gustu.

Gonel
V
V
Posty: 5
Rejestracja: 2021-09-28, 09:48
Imię: Grzegorz
VOLVO: Chcę kupić V40
Silnik: Benzyna
Rok: 2018
Przebieg: 60000
Status: Offline

Czy do zwykłego Volvo V40 można zamontować spojelry z CC progowe i zderzaków?

Post autor: Gonel » 2022-05-20, 14:03

Zrezygnowałem z leasingu i zdecydowałem się jednak na używany chociaż i tak przepłaciłem. Bo teraz jednak ceny są dość absurdalne, ale pewnie będzie tylko gorzej. Udało mi się kupić prawie takie jak na zdjęciu, tylko nowszy model 2018. Więc na razie go modyfikował nie będę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Optyczny”